Define Cihazları Ve Dedektör satışları - Altın Dedektörleri

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Define Cihazları Ve Dedektör satışları

İletişim > Bilgi & Paylaşım

Define cihazları ve dedektörler aynı mıdır?
Define dedektörleri genel olarak metal dedektörleri sınıfına girerler.

Altın, gümüş, bronz ve bakır gibi metal kütleleri ve boşlukları derinden tespit edip ayrımını yapan dedektörlere genel olarak define dedektörü denir.

Daha önce de değindiğimiz gibi bir çok farklı türde dedektörler mevcuttur. Define dedektörleri de “dedektör” olarak adlandırılan genel kavrama dahildir. Ancak define cihazları sadece metale karşı duyarlı olup hedefi bulmada önemli bir rol oynamakla kalmıyor, aynı zamanda bazı üst segment define cihazları “boşluk” denen yer yapısı değişikliklerini fark ederek kullanıcısına bildirebiliyor.

Bu da bu tür cihazları çok özel kılmaktadır. Bir define ararken yer yapısındaki değişimleri gözlemleyebilmek, dehliz, çukur, kuyu hatta yer altında kalmış bir oda ya da kulübe, tünel, yer altı derelerini fark edebilmesi ve kullanıcısının bilgisine rapor halinde sunabilmesi bu tür cihazları eşsiz bir dedektör yapmaktadır.

Her dedektörün kendi segmentinde üstün yanları vardır. Kullanıcı ihtiyacını iyi belirlemeli ve kendisine konu ile ilgili destek verebilecek kişi ya da firmayı doğru seçebilmelidir.


Geri dönmek ve tüm dedektör makalelerini görmek için buraya tıklayınız...

 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön